Alltur - agentul tau de turism
Alltur - Agentul tau de turism

SC ALLTUR SRL - Agentia de Turism Alltur

Nr. inregistrare Registrul Comertului: J40/1594/2003
Cod Identificare Fiscala: RO 15186484
ROMANIA - BUCURESTI, sector 2 Bulevardul Carol I, nr. 50, ap 1-2

Telefon: 0040-21-310.12.76, 310.12.77, 004 0314.326.550; 0314.326.552
Fax: 0040-21-310.12.78   E-mail: office@alltur.ro   Web: www.alltur.ro, rezervari.alltur.ro

Activitate principala: Activitati ale agentiilor turistice - cod CAEN 7911

004 021.310.12.76; 021.310.12.77

HARTA SEDIU ALLTUR

Departament Turism

- turism@alltur.ro - cazare@alltur.ro - incoming@alltur.ro - outgoing@alltur.ro

Departament Ticketing

- ticketing@alltur.ro - ticketing2@alltur.ro

Departament Financiar -

- financiar@alltur.ro - conta@alltur.ro

Secretariat

- secretariat@alltur.ro - contact@alltur.ro

Departament Marketing -

- events@alltur.ro - marketing@alltur.ro

Head Office

- office@alltur.ro - travel@alltur.ro