Alltur - agentul tau de turism

Share pe Facebook

Site nou Rezervari Alltur

Prezentare Agentia Alltur

Transport Autocar Litoral Bulgaria

NOU in oferta Alltur

Inchiriere microbuz 8+1

Acceptam Tichete Vacanta

ALLTUR - AGENTUL TAU DE TURISM

ALLTUR SRL
Nr. inregistrare Registrul Comertului: J40/1594/2003
Cod Unic Inregistrare: RO 15186484
Capital social: 50.000 RON
Sediu social: ROMANIA - BUCURESTI, sector 4, str Mitropolit Nifon, nr. 16, corp A, ap 1
Punct de lucru: ROMANIA - BUCURESTI, sector 2, Bulevardul Carol I, nr. 50, ap 1-2, parter

Telefon: +40213101276, +40213101277, +40314326550; +40314326552
Orar de lucru: (Luni-Vineri: 09-18; Sambata: 10-14)
Fax: +40213101278   E-mail: office@alltur.ro   Web: www.alltur.ro

Activitate principala: Activitati ale agentiilor turistice - cod CAEN 7911
Activitate secundara: Activitati ale tur operatorilor - cod CAEN 7912

HARTA PUNCT DE LUCRU ALLTUR

LICENTA TURISM ALLTUR

Polita Asigurare Alltur

BREVET TURISM ALLTUR

Polita Asigurare Alltur

POLITA DE ASIGURARE ALLTUR Nr. 52591/10.12.2018

Polita Asigurare Alltur

CERTIFICAT DE INREGISTRARE ALLTUR

Polita Asigurare Alltur

CERTIFICAT ANAT ALLTUR

Polita Asigurare Alltur

Departament Turism

- turism@alltur.ro - cazare@alltur.ro - incoming@alltur.ro - outgoing@alltur.ro - events@alltur.ro - vacante@alltur.ro

Departament Ticketing

- ticketing@alltur.ro - ticketing2@alltur.ro

Departament Transport

- transport@alltur.ro

Departament Financiar - Contabil

- financiar@alltur.ro - conta@alltur.ro

Secretariat

- secretariat@alltur.ro - contact@alltur.ro

Head Office

- office@alltur.ro - travel@alltur.ro

Vizualizari: 6725